Fours Winners

2017 J Millar, D Duncan, A Morrison, A Duncan Ballymena
2016 S Cavan, R Horner, S Martin, S Bennett Belmont
2015 W Scott, N McNally, B Trimble, N Booth Old Bleach
2014 M Higgins, A Hughes, DJ Wilson, M Greenfield Dunbarton
2013 S Trainor, C Trainor, M Trainor, M Merritt Dunbarton
2012 F Larkin, J Kelly, T Bell, C Dennison Dunbarton
2011 M Nutt, S Hall, J Talbot, N Booth Old Bleach
2010 M Higgins, A Hughes, DJ Wilson, M Greenfield Dunbarton
2009 S Trainor, D Nixon, M Merritt, M Trainor Falls
2008 P Campbell, D Boal, S Denley, S Braniff Pickie
2007 S Falls, J Hodges, N Robinson, J Baker Ballymena
2006 M Higgins, I Perry, DJ Wilson, C Dennison Dunbarton
2005 M Nutt, C Barnes, S Hall, N Booth Old Bleach
2004 P Adamson, I Perry, T Bell, C Dennison Dunbarton
2003 M McPeak, J Boyd, D Hamilton, R Battersby Belmont
2002 P Harrison, B Matchett, J McMullan, A Harrison Willowfield
2001 M Nutt, S Hall, J Talbot, N Booth  Old Bleach
2000 M McPeak, T Mulholland, R Horner, C Mulholland Belmont
1999 J Dickson, G McElroy, P Moore, M Greenfield Dunbarton
1998 A Smith, P Davey, S O’Brien, P McFall Falls
1997 M McPeak, A McComb, R Horner, C Mulholland Belmont
1996 JR Nicholl, D Hamilton, S Herbison, R McCune Ballymena
1995 H Robb, N McNally, F Robb, N Booth Old Bleach
1994 R Smith, R Gray, J Patterson, D Johnston Cliftonville
1993 P Daly, R Stothers, G Mitchell, B Daly Belmont
1992 J McConville, S Kerr, T Greenfield, M Greenfield Dunbarton
1991 JR Nicholl, S Herbison, D Hamilton, R McCune Ballymena
1990 D Carson, J McDonnell, C Porter, J Baker Cliftonville
1989 D Mineely, M Horner, B Sloan, R Horner Belmont
1988 W Montgomery, J McGettrick, W Pimley, S Elliman Falls
1987 G Thompson, C McGrath, JD McDowell, T Porter Knock
1986 T Evans, W McFadden, W Patton, S Wylie Old Bleach
1985 H Hayes, R Burns, G Sloan, J Nutt Pickie
1984 JM Craig, R Gray, J Craig, J Baker Cliftonville
1983 J Warden, E Cruickshanks, T O’Neill, EJ Haslem Shaftesbury
1982 B Sloan, M Horner, I McKeown, R Horner Belmont
1981 A Smith, H Snoddy, W Pimley, W McKelvey Falls
1980 D Corkill, DS Corkill, JN McQuay, W Watson Knock
1979 M Murray, A Dornan, J Greer, B McBrien Falls
1978 D Hamilton, A McCormick, I McKeown, J Carlisle Belmont
1977 DS Corkill, K Kilpatrick, JN McQuay, W Watson Knock
1976 JJ Stewart, T Brennan, R Balmer, K Lynn NICS
1975 W McKelvey, E McNally, W Pimley, J Brankin Falls
1974 R Bell, G Perry, S Coulter, L Cowden Shaftesbury
1973 H McCullough, W Ballance, E McDuff, J Holland Pickie
1972 J Flanagan, P Gregory, H Watterson, G Crossey Falls
1971 R Beattie, G Gillespie, S Kerr, J Dawson Dunbarton
1970 D Marshall, T Lindsay, R McBriar, WJ Norwood Saintfield
1969 T Branagh, R Jamison, JN McQuay, R Tosh Knock
1968 H Watterson, J Webb, J Donnelly, G Crossey Falls
1967 W Pimley, T McKelvey, A Smith, B McBrien Falls
1966 T Branagh, R Jamison, JN McQuay, R Tosh Knock
1965 T Branagh, R Jamison, R Tosh, J Blakely Knock
1964 T Russell, A McConnell, W Clarke, J Carlisle Belmont
1963 J Boyd, J Duncan, C Curran, RT Clawson Shaftesbury
1962 H Watterson, G McNeill, J Webb, G Crossey Falls
1961 G Best, W Greer, F Greer, SJ Thompson Willowfield
1960 G Best, W Greer, F Greer, SJ Thompson Willowfield
1959 G Best, W Greer, F Greer, SJ Thompson Willowfield
1958 G Fitzell, W Brown. J Colgan, J McKittrick Forth River
1957 G Best, W Greer, F Greer, SJ Thompson Willowfield
1956 C Park, T Russell, J Scott, H Caruth Belmont
1955 G Best, W Greer, F Greer, SJ Thompson Willowfield
1954 J McCavana, E Bradley, JJ Burns, G Crossey Falls
1953 RH Carson, J Maguire, LE Stone, W McDowell Castleton
1952 W Greer, H Beck, FW Anderson, RJ Anderson Willowfield
1951 W Andrews, C Hoey, WR Hanna, WJ Baird Forth River
1950 J Wilson, J Barr, G McNeill, D Millar Falls
1949 W Manderson, R Martin, H McCalmont, E Heyburn North Belfast
1948 D King, H Logan, J McGarry, AB McLaughlin Cavehill
1947 H McClean, J Watson, W Malcolm, A McAlpine Cliftonville
1946 CW Lord, J Patterson, R Francis, J Thomson Cavehill
1941-45 No Competition  
1940 W Lyons, W Clarke, J Patterson, AB McLaughlin Cavehill
1939 W Beattie, A Boyle, W McCutcheon, J Watson North Belfast
1938 W Lyons, J Clements, RM Rae, PT Watson Cavehill
1937 W Blair, I Bennett, C Elwood, S Bradley Ewarts
1936 S Logan, M Gibson, WW Fulton, J McCutcheon Cliftonville
1935 J Robinson, J Billingsley, H Livingstone, E Heyburn North Belfast
1934 AB Glover, WJJ Johnston, C Walker, R Minnis Larne
1933 RM Rae, J Clements, W Irvine, PT Watson Cavehill
1932 T McQueen, H Morton, P Cunningham, WJ Thompson Queen’s Island
1931 J Wilson, T Chambers, RJ Thompson, W Gardiner Ulster
1930 T McCluney, C Walker, JC Madden, G Watson Larne
1929 R Campbell, J Clements, C Tinsley, PT Watson Cavehill
1928 J Kane, T Gardiner, JC Madden, G Watson Larne